Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam OPERATOR CNC

ROMERCATO PRODIMPEX S.R.L., producător de mobilă din lemn masiv, angajează operator CNC.

Candidatul ideal
Persoana tehnica, cu simt practic, responsabila;
- Cunostinte operare masini cu comanda numerica;
- Cunostinte de interpretare a unui desen tehnic;
- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura;

Responsabilitati:
- Prelucrarea pieselor de mobila pentru copii
- Operarea masinilor unelte CNC - Biesse si Holzher
- Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.
- Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare;
- Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;
- Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite
- Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca

Oferim:

- salariu de la 2.200 lei net
- program de lucru 8h/zi, luni-vineri
- flexibilitate si seriozitate.

Cei interesați și care îndeplinesc condițiile, să ne contacteze la sediul firmei din localitatea Reghin, str. Iernuțeni, nr. 120 sau la numerele de telefon 0265 512 845/0742 351 561, între orele 10:00 – 16:00.
Ne puteti contacta si pe adresa de email:

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.