Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Dorim sa ne marim echipa!!! - sediul din Bucuresti

Simerom Engineering este o companie de inginerie cu o vasta experienta in domeniul petrochimic. In acest moment suntem in cautare de noi colegi in cadrul urmatoarelor departamente :
1. Electric/Instrumentatie:
Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- absolvent al unei facultati cu profil electric ( Inginerie Electrica, Energetica);
- cunostinte de AutoCAD 2D;
- sa cunoasca bine limba engleza;
- capacitate de a lucra in echipa.
Responsabilitati:
- Realizarea documentatiei de proiectare pentru turbine gas, turbine vapori , compresoare centrifugale, turboexpandere, moto-pompe si accesoriile acestora ce functioneaza in domeniul Oil &Gas.

2. Client performance and optimization service

- absolvent al unei facultati cu profil electric sau mecanic;
- Cunostinte avansate de engleza;
- Cunoscator Microsoft Office (excel, word, power point);
- Seriozitate, dedicare, atentie la detalii;
- buna capacitate de lucru in echipa.
- Gestionarea si prelucrarea datelor de functionare a echipamentelor in scopul realizarii rapoartelor de performanta lunare, trimestriale, anuale si la cererea partenerilor;
- Asistenta de la distanta oferita managerilor de proiecte si inginerilor de teren;
- Calcularea coeficientilor de fiabilitate in cadrul proiectului .

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.