Trimite

Frigotehnisti

Descriere

Candidatul ideal:

- Minim atudii medii absolvite cu diploma;
- Autorizatie valabila;
- Experienta de lucru de minim 1-2 ani pe un post de: Electrician / Frigotehnist / Instalator ;
- Cunostinte aprofundate de lucru in acest domeniu;
- Capacitate de lucru in echipa si deschidere catre comunicare;

Descrierea jobului:

- Efectueaza curatatirea (toaletarea) aparatelor (ex.: spalare/curatare/inlocuire filtre, vaporizatoare, condensatoare);
- Efectueaza refacerea izolatiilor tevilor (cand este cazul si numai dupa acceptul clientului);
- Efectueaza verificarea etanseitatii traseelor de conducte;
- Verifica presiunea in instalatie cu ajutorul bateriei de manometre;
- Efectueaza setul de masuratori specifice;
- Verifica functionarea echipamentelor si a instalatiilor deservite in urma efectuarii Reparatiilor/inlaturarii neconformitatilor;
- Completeaza documente care atesta efectuarea interventiei;
- Transmite la sediu in cel mai scurt timp documentele conform procedurilor companiei;

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Corneliu Munteanu

    Vezi toate anunturile