Trimite

Inginer instalatii/constructii , ofertare/proiectare

Sc Eurointech Design Srl Baia Mare , anagajeaza inginer instalatii/constructii pentru pozitia de : secretar santier/intocmire oferte / proiectare instalatii pt constructii!
Experienta necesara: Entri level/senior!

Candidatul ideal trebuie indeplineasca urmatoarele criterii principale:
- sa posede studii tehnice in domeniul instalatiilor pentru constructii sau constructii
- experienta in domeniul achizitii-ofertare cat si al instalatiilor este un criteriu dar nu obligator
- sa fie o persoana activa interesata de dezvoltare profesionala in domeniul instalatiilor pentru constructii si al regelelir edilitare
- sa aiba capacitatea de auto-organizare
- o persoana ordonata, serioasa si implicata in toate aspectele legate de munca sa
- bune abilitati de comunicare, capabila sa lucreze intr-o echipa dinamica
- carnet de conducere categoria B dar nu este criteriu obligatoriu
- disponibilitate pentru deplasări ocazionale, de scurta durata

Oferim seriozitate, program flexibil, salariu motivant, între 3000 - 4500 lei. Masina de serviciu , laptop telefon , instruire la locul de munca!

Descrierea jobului
- Evalueaza listele de cantitati si cerintele tehnice din proiect.
- Emite cereri de oferte pentru materiale, servicii, utilaje, semifabricate etc.
- Emite cereri de oferte catre subcontractori.
- Primeste, organizeaza si analizeaza ofertele primite.
- Propune solutii alternative, acolo unde este cazul.
- Organizeaza si planifica activitatile de achizitii de materiale sau servicii in cadrul firmei.
- Urmareste livrarea materialelor sau a serviciilor spre santiere.
- Participa la calcularea costurilor pentru derularea santierelor.
- Participa la intocmirea graficelor de plati.
- Participa la intocmirea „dosarelor de oferta” (fise tehnice, declaratii de conformitate, performanta) pentru clienti. Cv pe adresa Eurointech@yahoo.com

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EiD

    Vezi toate anunturile