Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Instalator - reprezentant tehnic sisteme automatizari porti

Cerinte: studii medii sau superioare; experienta pe un post similar minim 1 an; cunostinte electrice de baza; permis categorie B cu experiență minim 2 ani; persoană sociabilă cu aptitudini de comunicare și relaționare, energică și eficientă; atitudine proactivă şi pozitivă.

Responsabilități: instalarea sistemelor de automatizare pentru porti; consilierea și instruirea clienților in vederea utilizarii automatizarii instalate; asigurarea suportului tehnic la client; mentenanță echipamente montate;

Ofertă: salariu motivant; posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în cadrul unei companii în continuă ascensiune, într-un mediu de lucru profesionist; program de lucru 8 ore/zi de luni pana vineri.

Va rugam sa trimiteti CV-ul d-vstra pe adresa de e-mail sau la Fax. Detalii suplimentare se pot obtine la telefonic.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.