Trimite

Lacatus mecanic - Vel Pitar Cluj Napoca

Descriere

Responsabilitati
Intretinerea utilajelor si a echipamentului mecanic specific industriei de panificatie

Cerinte
- studii: min. scoala profesionala, cu specializare lacatus-mecanic sau electromecanic;- experienta - minimum 1 an in domeniul mecanic;
- disponibilitate pentru program in 3 schimburi;
- dinamic, dedicat, cu abilitati de a lucra in echipa, capabil sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului.

Beneficii Oferite
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu net 2200-2300lei;
- tichete de masa(15lei);
- decontare transport.

Daca sunteti o persoana fara experienta, dar ati absolvit studii adecvate functiei, compania noastra are disponibilitatea de a va instrui pe specificul nostru.

Pentru informatii sulimentare sunati la tel.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.