Trimite

Operator încărcare-descărcare

Compania fondată în anul 1994, în Bihor, cu domeniul activitate tipografie, caută o persoană pentru postul de Operator încărcare-descărcare.

Cerințe:
- studii medii;
- atenție la detalii;
- experiența în domeniu nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Responsabilități:
- asigură operațiunile de încărcare, depozitare și descărcare;
- asigură recepția bunurilor;
- respectă normele în ceea ce privește manevrarea bunurilor în depozit;
- alte activități specifice.

Avantaje:
- transport asigurat;
- salariu atractiv;
- program de lucru: 07:00 – 15:30;
- posibilități de promovare;
- mediu de lucru plăcut.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Ana HR

    Vezi toate anunturile