Trimite

Operator tricotor

Căutăm o persoană motivată, conştiincioasă şi tenace pentru postul de Tricotor într-o firmă românească care confecţionează produse textile din materiale fine. Această persoană trebuie să cunoască operaţiile de croire şi să folosească utilaje şi dispozitive specifice.

Cerinţe:

– Experienţă minim 2-3 ani în tricotaj;

– Bune cunoştinţe despre industria textilă;

– Bune cunoştinţe de operare a maşinilor de tricotat Stoll;

Responsabilităţi:

– Operarea maşinilor de tricotat;

– Identificarea posibilelor defecte apărute în material;

– Verificarea calităţii produsului după specificaţii tehnice (întindere, elasticitate, rezistenţa la rupere, defecte de orice fel, etc.);

– Raportarea oricărui defect observat sau funcţionării defectuase;

Beneficii:

– Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

– Pachet salarial motivant;

– Mediu de lucru modern.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Ana HR

    Vezi toate anunturile