Trimite

Stivuitorist Lame Frontale

Descriere

CERINTE:

- Atestat ISCIR vizat;
- Experiență nu este obligatorie dar, constituie un avantaj;
- Persoana responsabila și dornică de lucru;
- Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta ușor situațiilor noi;
- Atenție, îndemanare, precauție.

RESPONSABILITATI:

- Transportul mărfurilor paletizate;
- Verifică condițiile tehnice ale principalelor sisteme ale vehiculului, localizând eventualele defecte apărute;
- Se lucreaza cu stivuitor forklift - lame frontale

BENEFICII:

- Contract de munca cu perioada nedeterminata;
- Salariu de 2400 lei NET (în mână);
- Tichete de masă în valoare de 300 de lei;
- Prime de sărbători;
- Programul: L - VDecontam transportul;
- Echipament de lucru;
- Punctul de lucru se afla in Otopeni - chiar la intrare langa pod.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.