Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

TERAPLAST angajează Mecanic

Cu o istorie de peste 120 de ani și capital românesc, TERAPLAST este cel mai mare procesator de PVC din România și unul dintre principalii producători de materiale pentru piața instalațiilor și a construcțiilor.

Candidatul ideal:

- Studii medii/școala profesională/calificare (mecanic, lăcatuș mecanic);
- Experiența în domeniu mecanic/ producție
- Cunoștințe în domeniul tehnic (mentenanță preventivă);
- Inițiativă, implicare activă și rezolvare de probleme;
- Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

Responsabilități principale:

- Efectuarea reparațiilor și lucrărilor de mentenanță pentru echipamentele și componentele mecanice;
- Efectuarea reviziilor dispozitivelor și echipamentelor de productie;
- Participarea activă la acțiuni de îmbunătățire continuă în domeniul echipamentelor și accesoriilor tehnice pentru mașini;
- Realizarea dispozitivelor și accesoriilor pentru mașini, conform specificațiilor/ cerințelor tehnice;
- Participarea la procesul de instalare a utilajelor și echipamentelor noi, conform standardelor companiei.

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Tichete de masă;
- Bonusuri, prime, sporuri;
- Asigurarea viata /risc si accidente;
- Transport asigurat/decontat.
- Stabilitate și oportunități reale de dezvoltare.

Contactează-ne și devino parte din echipa noastră!

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.