Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Activitati tehnice si mecanice Ilfov Afumati

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam reparator pentru pompe de apa de suprafata si submersibile, si masini de gaurit Timp de lucru full time, 8 ore pe zi, Locatia este in comuna Afumati, Ilfov , Complexul comercial Doraly, Functia necesita experienta in domeniu minim 5 ani, Diploma de absolvire a unor scoli de profil reprezinta avantaje, Salariu motivant cu posibilitate de crestere functie de performante

  • S.C. BAILONG IMPORT - EXPORT SRL din Afumati, Judetul Ilfov angajeaza pe postul de : - Lacatus mecanic - Sudor - Vopsitor - Muncitori necalificatiInformatii suplimentare la nr. de telefon

  • Pentru fabrica din Oiejdea (jud. Alba), angajam MECANIC, responsabil pentru buna functionare a utilajelor in timpul productiei. Are in responsabilitate mentinerea eficientei operationale a liniei, prin executia mentenantei preventive, predictive si corective. Oferim salariu atractiv, asigurare medicala privata, transport, tichete de masa, tichete cadou de sarbatori si prima de vacanta, spor de noapte si de weekend. Studii minime – liceu mecanic/electro-mecanic; scoala profesionala tehnica Detalii: 0372609142

  • CV la Responsabilitati: • Executa operatii de demontare / montare set format si intretinere preventiva / predictiva de la toate echipamentele din productie conform instructiunilor de lucru si a procedurilor in vigoare. ( impreuna cu echipa tehnica) • Executa toate lucrarile de intretinere preventiva / predictiva , reparatii curente si capitale ale masinilor si instalatiilor din cadrul sectiei pe care o deserveste conform tabelului de planificare revizii aprobat.( impreuna cu echipa tehnica) • Verifica zilnic masinile si instalatiile si remediaza de urgenta toate deficientele mecanice / electronice semnalate de catre operatori. • Inregistreaza interventiile la care a participat in istoricul utilajului / registru de reparatii • monitorizeaza piesele din atelierul fabricii si informarea superiorului direct asupra stocului de piese. • participa la toate proiectele derulate in cadrul departamentului mentenanta. Cerinte: • Absolvent liceu / scoala profesionala cu profil tehnic • Experienta minima 2 ani, in activitati de mentenanta pentru activitatea de Productie; • Cunoasterea utilajelor si instalatiilor aflate in exploatare • Rezistenta la lucrul sub presiune; • Rationament numeric, atentie la detalii, constiinciozitate, adaptabilitate, rigurozitate, gandire tehnica Beneficii: -salariu motivant ( inclusiv tichete de masa) -decont transport -echipament de lucru ( 12 articole) - trusa de scule -program de lucru: Luni-Vineri, 08.00-16.30. Locatie companie: zona Doraly.

  • hidraulist mecanic stivuitoare nivel incepator inteventii la sisteme hidraulice simple montaj anvelope pline asistenta in livrari produse

  • Angajam mecanic camioane, soferi cat. C cu atestat marfa , muncitor întreținere stație betoane, muncitor necalificat. Zona Afumati Pentru cei din provincie se asigura cazare 0724256640

  • Angajez pregatitor / vopsitor in Afumati Se ofera si cazare pt persoane care nu sunt din zona TEL

  • Salveaza cautarea