Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

SPECIALIST / TEHNICIAN OFERTARE

Angajam Specialist / Tehnician Ofertare cu experienta, pentru calcul oferte Constructii metalice industriale, Conducte, Constructii civile

Cerinte:
- Absolvent de studii superioare, de preferat tehnice;
- Experienţă profesională într-un post similar;
- Cunostinte avansate de operare in programul specific de devize Doclib;
- Cunoasterea materialelor si constructiilor metalice si industriale;
- Abilităţi organizatorice in realizarea sarcinilor atribuite;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limită si de a îndeplini sarcinile la timp;
- Siguranţă de sine, capacitate de comunicare si relationare foarte buna, cu initiativa.

Responsabilitati:
- realizeaza oferte tehnico-economice complete pe baza proiectelor primite de la beneficiari, respectând cerințele tehnice din proiect și raportul calitate-preț;
- întocmește bugetul de cost al proiectului, in forma tabelara in programul specific de devize Doclib;
- certifica bugetul de cost cu Managerul de Proiect;
- elaborează situații de lucrări parțiale și finale;
- solicită oferte de preț furnizorilor si producatorilor agreati si alege produsul / materialul conform proiectului și al pretului corespunzător;
- negociaza ofertele de pret;
- organizează și dezvoltă o bază de date cu furnizori și prețuri.

BENEFICII:
- salariu motivant;

Va rugam sa trimiteti CV-urile dvs la adresa:

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.