Trimite

Inginer Tehnolog- Confectii metalice

Suntem o firma producatoare de piese si subansamble pentru masini industriale. Ne desfasuram activitatea in zona de sud a orasului Ploiesti. Suntem stabili si seriosi. Ne respectam angajatii si ne dorim sa largim familia noastra cu oameni care isi respecta meseria. Avem in derulare contracte importante si dorim sa angajam un INGINER TEHNOLOG.

CERINTE :
• Studii superioare tehnice de profil mecanic, TCM.
• Peste 2 ani experienta in Inginerie, Productie, Specialisti / Tehnicieni
• Cunostinte tehnice temeinice in domeniul prelucrarilor mecanice, tehnologie de aschiere, scule de aschiere;
• Office, Auto CAD, desen tehnic la nivel avansat,

• calitati organizatorice si de coordonare,
• persuasiune, initiativa, responsabilitate.

RESPONSABILITATIProiectare in AutoCAD
- Verificarea documentatiei tehnice in vederea prevenirii erorilor de executie, identificarea cu promptitudine a neconcordantelor intre proiect si situatia din teren si remedierea lor,

BENEFICII :
- Salariul si alte avantaje se discuta la interviu, in functie de experienta.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Carmen Matache

    Vezi toate anunturile