Trimite

Operator Productie-Fabrica de tigari

Descriere

Candidatul ideal

- Absolvent de liceu / scoala profesionala (de preferat profil tehnic);
- Experienta pe masini de productie automate sau semiautomate
- MS Office - nivel mediu (nu este obligatoriu);
- Disponibilitate de lucru in schimburi ( 12 cu 24 /12 cu 48)

Responsabilitati:

- Detinatorul postului are ca responsabilitate operarea masinilor desemnate la parametrii optimi pentru a obtine volumele stabilite cu pierderi minime de materiale si la calitatea ceruta de standardele de productie.

Beneficii:

- Contract individual de munca;
- Salariu 2200 lei net si se ajunge la 2500 dupa acordarea sporului pentru orele de noapte si orele de weekend;
- Masa calda asigurata zilnic de companie (27 lei pe zi );
- Cafea si fructe proapete asigurate zilnic de companie
- Tigari la discretie asigurate zilnic de companie;
- 1 sau 2 cartuse de tigari / luna;
- Spor de noapte 25%
- Spor de weekend 23%
-Pachete de sarbatori;
- Sala de sport in cadrul companiei;
- Program de lucru in tureAsigurare de viata;
- Beneficii medicale atat pentru angajat cat si pentru familie;

Pentru detalii ma puteti contacta la numarul de telefon din anunt.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile