Trimite

Specialisti Electricieni - Bucuresti

Descriere

Candidatul ideal:

- Minim atudii medii absolvite cu diploma;
- Autorizatie valabila;
- Experienta de lucru de minim 1-2 ani pe un post de: Electrician / Frigotehnist / Instalator ;
- Cunostinte aprofundate de lucru in acest domeniu;
- Capacitate de lucru in echipa si deschidere catre comunicare;

Descrierea jobului:

- Intretine /monteaza/ efectueaza revizii pentru instalatii electrice interioare si exterioare pentru uz general;
- Monteaza / intretine instalatii electrice aferente echipamentelor din dotarea cladirilor;
- Confectioneaza, monteaza / intretine si verifica instalatii de paratrasnet si prize de pamant;
- Executa masurarea parametrilor electrici la instalatiile intretinute / montate;
- Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip aparute la instalatiile montate/intretinute, conform procedurilor/normativelor;
- Scoate de sub tensiune echipamentele electrice conform normelor tehnice de securitatea muncii si a celor de Situatii de urgenta;

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Corneliu Munteanu

    Vezi toate anunturile