Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Bonă part-time (4 zile/spt.) în Petrăchioaia (jud.Ilfov), 2.500 lei/lună

Agenția Star Family (fără comision de la candidați) caută bonă part - time (4 zile /spt. - 8 ore /zi - 10:00 - 18:00) pentru o fetiță de 1 an și 1 lună în loc. Petrăchioaia (jud.Ilfov), la 30 km de București (există transport direct, București - Petrăchioaia, de la stația Obor și se ajunge în 40 minute la locație).
Bona va fi ajutată de mama fetiței, care lucrează de acasă (în proporție de 90% din timp, ea este acasă).
Cerințe:
- să fie o persoană serioasă, de încredere, răbdătoare, iubitoare de copii, nefumătoare
- să aibă experiență în domeniu, cu referințe de la foștii angajatori
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată.
Responsabilitățile bonei:
- îngrijește și supraveghează fetița;
- pregătește și servește masa fetiței;
- face curățenie în camera fetiței și în locurile de joacă;
- calcă hăinuțele fetiței;
- însoțește fetița la plimbări în aer liber.

Se oferă un salariul net de 2.500 lei /lună, transport plătit, concediul anual plătit și bonusuri de sărbători + plată suplimentară a orelor suplimentare (dacă vor exista).

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile