Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam vanzatoare cu experienta in patiserie

Specificatii
Numele companiei FIFI
Tip job full time

Ești o persoană tânără, dinamică, ambițioasă, orientată către client și
performanță profesională? Ești în căutarea unui job stabil care să îți ofere perspective
de dezvoltare și recunoaștere a meritelor? Îți putem oferi oportunitatea de a-ți pune în
valoare calitățile, deoarece fiecare angajat este important pentru noi și îți putem oferi o
carieră provocatoare bazată pe muncă în echipă, comunicare deschisă și calitatea
serviciilor oferite la cele mai înalte standarde. Intră în echipa noastră unde vei găsi un
climat pozitiv de lucru, un ajutor în dezvoltarea profesională.
Cerinte:
- amabilitate și politețe față de clienți și colegi
- prezență plăcută
- spirit de echipă
- atitudine proactivă și flexibilitate, punctualitate
- adaptarea la sarcinile de lucru
- dinamism și spirit de inițiativă
Responsabilitati:
- servirea clienților într-o manieră profesionistă cu produsele specifice și
recomandarea produselor în funcție de preferințele clienților;
- orientarea către obținerea de rezultate în ceea ce privește creșterea vânzărilor;
- participă activ la atingerea target-ului lunar;
- efectuarea operațiunilor privind încasarea contravalorii produselor comercializate
și predarea acestora superiorului;
- oferirea de răspunsuri la întrebările clienților cu privire la produsele firmei,
contribuind astfel la promovarea produselor specifice și a imaginii mărcii;
- contribuirea la asigurarea unei imagini plăcute a magazinului.
Se ofera:
- salariu atractiv
- bonusuri lunare în funcție de vanzari
- mediu de lucru dinamic
- training gratuit efectuat de către personalul unității

Mai multe detalii la: 0730 445 442

    Dani

    Vezi toate anunturile