Trimite

Manipulant marfuri - Tunari - Ilfov

Descriere

Descriere Descrierea postului:
- incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora intr un depozit cu temperatura controlata: -20 grade Celsius;
- verificarea marfurilor sosite in depozit;
- etichetarea marfurilor;
- manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
- asigura pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
- pregatirea marfurilor pentru expediere;
- eliberarea marfurilor conform documentelor;
- verificarea livrarilor;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
- asigura integritatea stocului de produse din depozit.

Cerinte:
- studii medii;
- disponibilitate pentru lucrul in ture;
- disponibilitate pentru lucrul intr un depozit cu temperatura controlata: -20 grade Celsius;
- capacitate de planificare si organizare;
- abilitate de lucru in echipa;
- creativitate si spirit de initiativa.

Oferta:
- salariul motivant,
- tichete de masa 15 ron/zi lucrata, aproximativ 300 ron/lunar,
- masa calda gratuit,
- transport gratuit,
- post permanent de tip full time, in cadrul unei companii lider la nivel national;
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- program de instruire la locul de munca.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.