Trimite

Picker depozit

Descriere

Recrutăm pentru poziția: PICKER DEPOZIT

Golden Fish activează pe piața din România din anul 2007, pe segmentul de scule și echipamente pentru gospodărie.
Conform Regulamentului UEal Parlamentului European și al consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46 / CE), GOLDEN FISH SRL este operator de date, având sediul social în sat Ștefăneștii de Jos, comuna Ștefăneștii de Jos, str. Linia de Centură nr.2G, corp A, biroul nr.1, Județul Ilfov.
Colectarea și utilizarea datelor existente în CV-ul dumneavoastră se vor face numai în scopul recrutării conform art.6.1.b din Regulamentulși vor fi stocate în baza noastră de date pe o perioadă de 30 de zile calendaristice, după care acestea vor fi șterse.

Cerințe:
Corectitudine, seriozitate, etică profesională;
Capacitate de organizare a propriei activități, astfel încât productivitatea să fie maximă și numărul erorilor să fie minim;
Operare calculator nivel mediu
Autorizație de stivuitorist.
Apt pentru efort fizic.

Responsabilități:
Desfășurarea activităților privind: recepționare fizică a mărfurilor, depozitare pe raft și pregătire comenzi (picking) pentru livrare, etichetare, ambalare în colete, manipulare marfă, reaprovizionare locații picking, încărcare pentru trasee.
Menținerea ordinii și curățeniei în zonele de lucru
Participarea la inventarele periodice.
Conștiinciozitate în raport cu sarcinile care-i revin.
Alte atribuții conform fișei postului.

Pachet salarial:
- salariu fix negociat;
- bonusuri de performanţă;

Condiții oferite:
Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o companie aflată în plină dezvoltare;
Posibilități de dezvoltare profesională și instruire constantă;
Teambuildinguri, petreceri anuale și alte activități de motivare.

Te invităm să ne trimiți CV și scrisoare de intenție la adresa de e-mail până la data de 31 mai 2019.
Vom contacta doar persoanele selectate.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Corina

    Vezi toate anunturile