Trimite

Vega Hotel Galati angajeaza CURIER-BAGAJIST

Descriere

Vega Hotel angajeaza CURIER- BAGAJIST:
Responsabilitati:
-Asistenta oaspetilor cu bagajele;
-Prezentarea camerelor in conformitate cu standardele hotelului;
-Oferirea de informatii cu privire la serviciile hotelului.

Cerinte:
- permis conducere cat. B;
- limba engleza (nivel mediu) este obligatorie;
- abilitati de comunicare;
- prezenta agreabila;
- seriozitate, dinamism.

Descrierea companiei:

Cu o echipa tanara si dinamica, prin calitatea desavarsita a produselor si serviciilor, Vega Hotel, 3 ***, Galati, si-a mentinut pozitia de lider de piata de la inaugurare si pana in prezent.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.