Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Barista/Ajutor Barista TED'S COFFEE

Esti acea persoana care are o atitudine pozitiva cu abilitati de a invata repede si orientare catre clienti? Iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica?

Ne-ar placea sa fim colegi cu tine, daca:

• Ai o atitudine optimista
• Ai multa energie pozitiva
• Esti disponibil/a pentru a lucra si in weekend
• Esti interesat/a sa devii profesionist(a) in domeniu
• Nu ai neaparat experienta in domeniu dar ai capacitatea de a acumula cunostinte noi
• Iti place sa stai de vorba cu oricine, despre orice si poti face asta foarte usor

Responsabilitatile tale principale sunt:
• Intampini clientii si ii ajuti sa faca alegerea potrivita in privinta cafelei/bauturii
• Prepari si servesti cafea si bauturi pe baza de cafea, reci si calde
• Prepari bauturi din fructe
• Prezinti clientilor optiunile din meniu
• Preiei comenzi si incasezi plati
• Mentii curatenia la statia de lucru
• Oferi sprijin colegilor

Noi vom avea grija sa iti asiguram urmatoarele:
• Pachet salarial atractiv
• Bonusuri financiare in functie de performanta personala si de echipa
• Colegi care impartasesc aceleasi pasiuni
• Produse pe baza de cafea gratuite
• Experiente care te vor ajuta sa evoluezi profesional
• Training de specialitate

De abia asteptam sa ne cunoastem, sa ne spui povestea ta, si noi pe a noastra.

Pentru mai multe detalii, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa sau contacteaza-ne la numarul: 0749.996.382

Anvas Trading SRL ia în serios protecția datelor tale cu caracter personal.

Pentru mai multe informatii accesati http://www.tedscoffeecompany.com/

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.