Trimite

Cofetar- patiser

Descriere

Candidatul ideal
Dacă ai calificare sau experienţă de Cofetar sau Patiser te aşteptǎm în echipa noastrǎ!

Ne dorim să ai:
Pasiune pentru patiserie/ cofetarie, dorinta de invatare (experienta anterioara nu este obligatorie);
Dorinţă de a te dezvolta profesional;
Răbdare, meticulozitate, multe idei şi iniţiativă.

Îţi vom oferi:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masǎ în valoare de aprox 300 lei;
Contract de muncǎ pe perioadǎ nedeterminatǎ de timp;

Descrierea jobului
Vei fi responsabil de:
Prepararea produselor respectând rețetele existente;
Îmbunătățirea și identificarea de soluții pentru a optimiza fluxul;
Pastrarea curateniei utilajelor şi a locaţiei în care se desfaşoarǎ activitatea;
Participarea la inventarele periodice.

Informatii la telefon 0730772666.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.