Trimite

Agent de vanzari

SC BENCOMP SRL , fabrica de lemn compozit (WPC), angajeaza agent de vanzari , front-office.
Cerintele postului:
- studii medii sau superioare;
- experienta in vanzari in domeniul materialelor de constructii, prezinta avantaj;
- excelente abilitati de comunicare, prezentare, negociere, planificare, organizare, monitorizare;
- persoana responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita;
- buna aplicare a tehnicilor de vanzari;
- disponibilitate pentru deplasari intensive in zona administrata;
- permis conducere Cat. B;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
Descrierea jobului:
-marirea portofoliului de clienti
-realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice
-stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii
-intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal
Compania ofera :
- salariu + prime in acord cu performanta obtinuta;
- program de training tehnic/vanzari pentru lemn compozit;
- autoturism de serviciu;
- telefon mobil.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    BENCOMP SRL

    Vezi toate anunturile