Angajam colegi tineri schelari , MECANIC UTILAJE, electrician 380v

CAUTAM COLEGI TINERI AJUTOR SCHELAR PENTRU BUCURESTI CU EXPERIENTA, MECANIC UTILAJE, ELECTRICIAN 380V OFERIM CAZARE , CARTE DE MUNCA SALARIU FIX INCEPAND DE LA 2.000 RON IN FUNCTIE DE CALIFICARI, ORE SUPLIMENTARE PLATITE.
CANDIDATUL IDEAL: SERIOS,RESPONSABIL, PUNCTUAL,PERMIS CATEG B.
DISPONIBILITATE PT LUCRUL IN SANTIER SI LUCRUL LA INALTIME
DESCRIEREA JOBULUI : MONTAJ SCHELE, PLATFORME AUTORIDICATOARE SI BOBLIFTURI SANTIER
DETALI LA NUMARUL 0730.250.001
ASIGURAM SI CAZARE

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    AZZURRA

    Vezi toate anunturile