Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajăm șef de schimb, 3000-3500 lei

Descriere

Fabrică din Oradea angajează șef de schimb

Cerințe:
• Experiență de minim 2 ani în domeniu

Responsabilități:
• Supervizează din punct de vedere calitativ si cantitativ fluxul de producție
• Monitorizează zilnic rezultatele echipei din subordine
• Comunică cu controlorii de calitate pentru a fi informat despre erorile din producție
• Controlează și monitorizează în mod permanent subordonații în vederea atingerii obiectivelor

Program de lucru:
• Se lucrează în 2 sau 3 schimburi, de luni până vineri

Salariul oferit este între 3000-3500 lei net (în mână), în funcție de experiență.

Detalii la telefon: 0770.636.079

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Anca Bacter

    Vezi toate anunturile