Trimite

Excavatorist

Societate de constructii drumuri si autostrazi angajaza excavatorist
Candidatul ideal
Absolvent studii medii, atestat de excavatorist
Experienta de minim 3 ani in excavatii cu excavatoare pe roti si senile si buldoexcavator
Cunostinte de mecanica, Indemanare, atentie la detalii
Abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa
Rezistenta la stres, respectarea termenelor stabilite
Constituie avantaj : Permis auto cat. B
Disponibilitate pentru deplasari in Romania.
Descrierea jobului
Activitati de excavare cu excavatoare pe roti si senile si buldoexcavator
Activitati de intretinere utilaje (intretinere minima, schimburi de ulei, etc)
Avantaje : Posibilitate de colaborare pe termen lung, Salariu atractiv, Cazare

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Matteo

    Vezi toate anunturile