Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Tehnician Mentenanta Cladiri

Descriere

SC Reitech AG SRL angajeaza tehnician mentenata

Cerinte post Tehnician Mentenanta Cladiri:

- Experienta pe un post similar in domeniul serviciilor de intretinere cladire/constructii, sau dorinta de a invata rapid.

- Calificare tehnica in domeniul instalatiilor (instalatii sanitare, electrice , ventilatie, climatizare, etc.) de preferat

- Permis auto Cat B cu experienta minimin 24 luni

Responsabilitati:

- Menținerea infrastructurii clientilor companiei prin diagnosticare, reparatii, inlocuire, instalare sisteme de instalatii sanitare si electrice.

- Repara sistemele electrice / instalatiile sanitare / salubrizare / incalzire

Programul: Luni - Vineri; 08:00 - 16:00 si interventii in afara orelor de program , week-end si sarbatori legale, platite separat conform legii

Activitatea implica deplasari frecvente in judetele din Moldova!

Beneficii:
- Se asigura perioada de pregatire pentru cei fara experienta
- Decontarea transportului
- Contract perioada nedeterminata.-

- salariu peste media pietei, in functie de experienta

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.