Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajam infirmiera pentru caminul de batrani CASA BUNUL SAMARITEAN aflat in Timisoara zona Bogdanestilor-Blascovici. Program 12 ore de la 7:00 la 19:00 , 2 zile se lucreaza - 2 zile libere. De preferinta am dorii sa fie empatica cu pacientii, calma, optimista si sa locuiasca in Timisoara. Daca intruniti aceste calitati nu mai conteaza experienta in domeniu, angajam si fara experienta. Salariu 2500 net. Pentru informatii sunati la nr.tel. 0754799577

  • Casa de productie in industria pentru adulti cauta persoane de sex feminin pentru filmare scene pentru adulti in Romania Nu conteaza aspectul sau varsta. Posibilitate de impresariere internationala. Filmarile apar pe site de profil preplatit, nevizualizate gratis

  • Tanar caut de munca ca sofer permis bce, doresc angajare/colaborare doar pentru categoria b.

  • Descrierea postului: în principal renovarea caselor de locuit, a hotelurilor, reînnoirea sistemelor de conducte de apă și gaze. Cerinte: Permis de conducere Limba engleza nivel mediu Calificare Experienta minim 5 ani Oferta: Oferta Salariu corect Cazarea gratuita - camera single cu acces bucararie si masina de spalat Contact : 0771 025 335 Marcela

  • Caut partenera de afaceri, care dispune de capital si nu are timp sa se ocupe de afacere. Am experienta de 40 de ani in functii de conducere si afaceri.

  • Vrei sa iti sporesti veniturile? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile celor inscrisi de tine la firma Life Care. Lucrand alaturi de noi castigi bani si traiesti sanatos din vanzarea de produse bio. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Vrei sa castigi mai multi bani? Vrei sa traiesti sanatos? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi bani si sa traiesti sanatos consumand produse bio Life Care. Castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile echipei tale. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Ai nevoie de mai multi bani? Vrei sa lucrezi in timpul liber? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile echipei tale. Lucrand alaturi de noi poti sa castigi bani si sa traiesti sanatos consumand produse bio Life Care. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Vrei sa iti suplimentezi veniturile? Ai posibilitatea sa lucrezi in timpul liber? Intra acum in echipa de vanzari produse bio Life Care si castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile celor inscrisi de tine la firma Life Care. Lucrand alaturi de noi castigi bani si traiesti sanatos consumand produse bio. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Vrei sa castigi mai multi bani? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile celor inscrisi de tine la firma Life Care, Lucrand alaturi de echipa Life Care poti sa castigi bani si sa traiesti sanatos. Relatii: sau telefon 0727.39.47.37

  • Angajam ajutor bucatar, experienta nu este necesara. Pentru detalii, sunati.

  • Vrei sa iti suplimentezi veniturile? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzarile personale si intre 2-20% din vanzarile echipei tale in calitatea de coordonator Life Care. Lucrand alaturi de noi traiesti sanatos si castigi bani. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Nu iti mai ajung banii? Vrei sa lucrezi in timpul liber ca sa iti suplimentezi veniturile? Intra acum in echipa de reprezentanti vanzari produse bio Life Care si poti sa castigi intre 20-30% din vanzrile personale si intre 2-20% din vanzarile celor inscrisi de tine la firma Life Care. Lucrand in echipa noastra castigi bani si traiesti sanatos consumand produse bio. Relatii: telefon: 0727.39.47.37, e-mail:

  • Firma Autorizata Angajam Soferii,cu masina personala! * Acte necesare: Varsta minima de 21 ani Buletin valabil Cazier judiciar Atestat sofer ITP Valabil (6 luni) Masina mai noua de 15 ani! Castig posibil 2000lei -8000lei! Mai Multe detali la telefon!

  • Cerinte: Montaj auto Experienta de vopsitor aouto minim 4 ani Oferta Salariu corect Cazarea gratuita - camera single cu acces bucararie si masina de spalat Contact : 0771 025 335 Marcela

  • Ofer spre vânzare pachet de 2 mașini industriale ( cusut Brother și surfilat 3 fire Metalotehnica),în stare bună de funcționare și mașină de cusut casnică Dalia.Prețul este de 1500ron,ușor negociabil.Mai multe detalii pe mail sau la telefon.

  • Cumpăr bonuri de masă, cadou Plata cash, pe loc. L - V pot veni la o stație de metrou

  • Salveaza cautarea