Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Locuri de munca

Categorii

Judete

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Cautam fete 18+ atractive si serioase, cu carisma, motivate, personalitate placuta.conditii bune de lucru-legal. indrumare pentru incepatoare. castiguri substantiale, venituri de peste 15.000 euro. Oferim discretie, ore flexibile de munca. Atmosfera placuta la lucru.. Informatii in limba romana. Club erotic Limelight.Viber/Whatsapp 0041762786037

  • Firma specializata in amenajarea spatiilor verzimuncitori necalificati si calificatiinginer Horticol, Peisagist, Instalator sau Constructor; Ne poti contacta la nr. de telefon

  • Candidatul ideal Experienta in call center si activitati de birou (folosirea pachetului Microsoft Office in principal) Disponibilitate full-time (8 ore) Puternica orientare spre obiectivele si performantele incredintate Gestionarea timpului de munca Abilitatea de luare a deciziilor si problem solving Capacitatea de a gestiona informatii private cu sensibilitate si discretie Flexibilitate, entuziasm, pozitivitate si motivatie puternica Abilitatea de a lucra in echipa Descrierea jobului Verificarea telefonica a bazelor de date (investigatii) Actualizarea bazelor de date prin web research Activitate back office (introducere date) Principala activitate este convorbirea telefonica,celelalte activitati fiind strans legate de apelul telefonic Se asigura formare profesionala continua .Alte informații la telefon 0730/061024

  • Ai nevoie de un venit suplimentar? Iti doresti sa iti platesti datoriile mai repede? Vrei sa calatoresti? Ai 2 ore zilnic la dispozitie? Vrei mai mult timp liber? Daca DA? Cred ca am o SOLUTIE clara pentru TINE si FAMILIA TA. Trimite-mi pe watsapp +40758416929 NUMELE TAU, VARSTA, ORAS, OCUPATIE, STUDII De acolo iti voi trimite pasii ce trebuie urmati.

  • Ai nevoie de un venit suplimentar? Iti doresti sa iti platesti datoriile mai repede? Vrei o vacanta exotica pentru tine si familia ta? Ai 2 ore zilnic la dispozitie pe care le poti Investi intr-un job part time ? Ai spirit antreprenorial ? Daca DA? Cred ca am o SOLUTIE clara pentru TINE si FAMILIA TA. Trimite-mi pe watsapp +40723291439 NUMELE TAU, VARSTA, ORAS, OCUPATIE, STUDII De acolo iti voi trimite pasii ce trebuie urmati

  • Restaurant - pizzerie angajeaza ospatar/a. Pentru detalii, va rog, sunati la nr. 0761 888 686.

  • Centru de intretinere corporala cu peste 15 ani vechime cautam Receptionera. Cerinte: -Limba engleza nivel mediu-conversational -Operare pc nivel mediu -Persoana serioasa, deschisa, vesela, cu voce placuta. -Aspect fizic placut. -Disponibilitate pentru ture Oferim: OFERIM - Contract de munca - Daca este cazul cazare gratuita - Salariu net + comisioane (minim 4000 lei, maxim - in functie de calitatile dvs profesionale) - Perioada de pregatire platitte. - Telefon 0756.898.989

    Repostat automat
  • Pentru tinerii elevi ai claselor 0-4 ofer meditatii, ajutor la teme, caligrafie, citire, aprofundarea cunostintelor, pregatire pentru evaluarea nationala si evaluare periodica. Zona - Parc IOR 50 lei / 1 ora si jumatate.

  • Persoanele interesate sa lase mesaj cu datele de contact.

  • Angajam persoane care sa lucreze atat pe casa de marcat, cat si la aprovizionarea raioanelor. Persoanele interesate sunt rugate sa ataseze un cv sau sa lase mesaj cu datele de contact.

  • Responsabilitati: - Distribuirea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre agenti, in vederea realizari planului de vanzari; - Incasarea facturilor cu plata cash cu chitanta, ridicarea documentelor de plata (CEC sau BO); - Responsabil de toata marfa luata in primire pentru a fi livrata. Cerinte: - Studii medii - Experienta in domeniul distributiei de marfuri - minim 2 ani - Permis de conducere categoria B ,C, - Atestat Profesional si card tahograf - Tinuta si conduita impecabile . Alte informații la telefon 0730/061024

  • Persoanele interesate, sunt rugate sa lase mesaj cu datele de contact.

  • Persoanele interesate, sunt rugate sa lase mesaj cu datele de contact

  • Persoanele interesate, sa lase mesaj aici cu datele de contact.

  • Persoanele interesate sunt rugate sa lase un mesaj cu datele de contact.

  • Înscrie-te pe link si incepe sa vizionezi coduri si câștigi bani ușor și rapid de acasă https://bnomoney.club/5117289765463/

  • Salveaza cautarea