Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Angajez muncitor necalificat in constructii. Pentru mai multe informatii sunati la nr. de telefon 0749559564.

  • Descriere post: - realizarea buchetelor si a aranjamentelor florale conform cerințelor clienților - intretinerea florilor si a plantelor - tinuta decenta, aspect fizic ingrijit - trateaza cu amabilitate clientii si recomanda produsele - mentine curatenia in interiorul si exteriorul magazinului - seriozitate, punctualitate, corectitudine, creativitate. Detalii la numarul de telefon 0752 730 075.

  • Tanar 27 ani, aspect fizic foarte placut, caut persoane feminine pentru diverse fantezii in mod special foot fetish, nu implica nimic din partea ta. Platesc pentru fiecare intalnire! Mai multe detalii in privat prin mesaje!

  • Angajam fete pentru salonul nostru! Cerinte: - 18-35 ani - aspect fizic placut - seriozitate si punctualitate - respectarea clientelei si colegelor - fara servicii sexuale Oferim: - contract de munca - asigurare medicala - concediu placut - paza pentru linistea personalului - clientela selecta - mediu flexibil de munca - castiguri lunare reale pana la 1500 euro Contrasteaza-ne telefonic 0736088842 sm

    Repostat automat
  • Ai 18 ani?Vrei sa fi independenta? Noi te asteapta la un interviu trebuie sa ai 18 ani aspect fizic placut si seriozitate Noi iti oferim contract de munca Curs de calificare Acces la piscina salonului Concediu Cazare Castiguri lunare pana la 5000 mii de lei Daca esti interesata te astept la un interviu 0736088842 Strada Carol Davila nr 50 zona lipovei Timisoara

  • Cel mai platit panel de sondaj din Romania. Pentru participarea la sondaje primesti intre 0.20€ si 2€ pentru un sondaj. Bonus la inregistrare 1,50 Euro. Pt detalii trimite un email la adcrys01@gmx.com

  • Spalatorie auto situata in sector 1, zona Piata Presei Libere angajeaza spalatori auto cu carte de munca, salariu + comision.

  • Pentru lucru la domiciliu, urgent! Cautam urgent colaboratori interesati de venituri suplimentare in timpul liber. Pentru a va oferi alte informatii, trimiteti mesajul LUCRU LA DOMICILIU, la adresa de email: luk1962luk@gmail.com

  • Angajam Lucrator Comercial/Casier in diferite locatii din Bucureşti . Oferim : - contract de munca - salariu atractiv + bonuri de masa + decont transport - 5 zile lucratoare + 2 zile libere Cerinte : - persoana serioasa, dinamica - nu necesita experienta

  • Cautam echipeRegips, gleduri și tencuieli

  • Angajez muncitor dornic sa lucreze la spalatorie de camioane in Oradea. la soseaua de centura Salar bun ,atractiv, plus plata abonament de transport la autobuz, microbuz, tren sau benzina la masina proprie pentru cei interesati din afara Oradiei. nu este nici o conditie referitoare la virsta Nu este necesar sa mai fi lucrat in acest domeniu.

  • Angajez agenti de curatenie pentru Timișoara. Ofer cazare și salariu atractiv. Mai multe informatii la telefon 0751168121

  • Angajez urgent personal pt spalatorie.Salariu mare! Str Stadionului nr.5 Navodari

  • Caut un zugrav bun

  • MANIPULANT DEPOZIT MATERIALE TEXTILE . 2000 LEI. INTERVIU ZONA PODUL DE FIER , STRADELA VANTU 3 .

  • Firma necesita necalificați pentru manipulare marfa depozit/descarcare tir. Plata este de 100 RON și se face zilnic. Program de lucru 8-17:30 cu pauza de masa. Detalii telefon.

  • Am lucrat 6 ani în domeniu .știu sa sudez cap la cap țeavă de polietilena.

  • Sunt tânăr și harnic.

  • Salveaza cautarea