Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

ANGLIA - Hoteluri. Restaurante. Bar. Fara taxe. Fara comisioane.

Descriere

CANDIDATUL IDEAL
Angajatorii din Anglia solicita personal disponibil pentru contracte pe termen scurt/sezonier sau lung.
Sunt doua conditii importante care trebuie indeplinite:
1. limba Engleza la un nivel conversational. In functie de pozitia pentru care se aplica, nivelul acceptat variaza de la incepator pana la avansat.
2. experienta de munca relevanta, minim 3-4 luni

Descrierea jobului
PROMO INTERNATIONAL, AGENTIE DE RECRUTARE ACREDITATA, CU PESTE 16 ANI DE EXPERIENTA, OFERA LOCURI DE MUNCA IN HOTELURI SI RESTAURANTE IN ANGLIA, SCOTIA, TARA GALILOR.
PLECARI IMEDIATE! FARA TAXE SAU COMISIOANE, DE NICI UN FEL!

Pozitii disponibile:
- ospatari / personal restaurant, barman/barista, personal curatenie / cameriste, receptie / night porters, pozitii management
- personal bucatarie: kitchen porters/assistants, commis chefs, chef de partie, sous chef, head chef si pozitii intermediare

Cupluri/prieteni: garantam aceeasi cazare si acelasi angajator.

BENEFICII
Salarizare: de la 8.21 lire sterline/ora brut - aprox. 9.25 euro/ora brut. Salarizarea neta incepe de la aproximativ 7.10 lire/ora, aprox. 8.20 euro/ora)
In general se lucreaza 40-50 de ore/saptamana

Salarizarea este oferita in cele mai multe cazuri, in ultima zi de Vineri din fiecare luna, pe luna in curs
Programul de munca: 8-10 ore/zi; 5-6 zile/saptamana. Ore suplimentare: disponibile in functie de nevoile angajatorilor

PRIN PROGRAM SE ASIGURA lLOCUL DE MUNCA, CAZAREA SI MASA
CANDIDATUL NU VA AVEA NEVOIE DE BANI PENTRU A PLATI IN AVANS CAZAREA. SE DEDUCE DIN SALARIZARE.
COSTUL CAZARII SI AL MESELOR ESTE CUPRINS INTRE 40 SI 50 LIRE/SAPTAMANA, utilitati incluse, costuri excelente pentru Marea Britanie
PLECARI PE TOATA DURATA ANULUI
DURATA CONTRACTE: 6-12 LUNI PANA LA PERMANENT
CONCEDIU ANUAL PLATIT CONFORM LEGISLATIEI DIN ANGLIA

COSTURI – agentia nu solicita nici un fel de taxe, inainte sau dupa obtinerea ofertei de munca, serviciile de recrutare sunt platite de catre angajatori.

Singurul cost il reprezinta deplasarea la angajator. Recomandam suma de 100-150 lire pentru cheltuielile personale, pana la prima salarizare.

Documente necesare:
- CV-ul in limba Engleza + poza (ajutam cu redactarea CV-ului daca este cazul)
- Copii/poze dupa buletin/pasaport
- Recomandari, daca exista

Contractele se obtin in general in termen de 5-7 zile lucratoare de la confirmarea participarii in program.
Cazarea este asigurata in staff houses(case pentru personal), situate in perimtetrul hotelului, 2 persoane/camera, uneori cazarea este single.
Angajatorii vor asigura documentatia necesara pentru obtinerea National Insurance Number si a contului bancar.
Pentru confortul si siguranta candidatilor, agentia va oferi un plan de calatorie de la aeroport la hotel.

Aplicati cu incredere!

INFORMATII si INSCRIERI :
Promo International
Tirgu Mures: Str. Aurel Filimon Nr.12
Telefon / Whatsapp: 0758 27 22 80
www.promointernational.ro

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Vezi toate anunturile