Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam infirmieri in azilele de batrani din Marea Britanie cu contract de munca

Specificatii
Numele companiei Pearson Anderson Ltd
Tip job full time
Descriere

NOU !

Asiguram transport dinspre Romania spre Marea Britanie in ficare zi de VINERI iar dinspre Marea Britanie catre Romania in fiecare zi de LUNI ! Tarif £100
Experienta nu este necesara,oferim training de specialitate
Locurile de munca sunt pe intreg teritoriul Marii Britanii

Pearson Anderson – compasiune în îngrijire + zece ani mai departe
Noi ne asigurăm că toți membrii personalului sunt instruiți de instructorii noștri,atât în teorie cât și în practică.

RESPONSABILITATI:
* Efectuează igiena individuala a rezidenților
* Întreține igiena paturilor și a rufelor
* Ajuta persoanele care nu se pot hrăni
* Respecta regulile de igiena personala
* Respecta secretul profesional și drepturile rezidentului

CAUTAM PERSOANE CARE:
* Au doua acte de identitate valabile diferite
( CI și Pașaport sau CI și permis conducere )
* Vorbesc limba engleza cel puțin la nivel conversațional
* Au atitudine potrivită și dornica de munca
* Cautam femei,barbati,cupluri

NOI OFERIM:
* Posibilități de dezvoltare profesionala și instruire constanta
* Sprijin și consultanță pentru relocare,cazare,acte,cont bancar,atâta timp cât ve-ti avea nevoie
* Salariu săptămânal
* Între 8,72 – 9,50 £ / ora in functie de experienta
* Între 40 - 60 ore de munca / săptămânal
* Echipa dedicata care va sta la dispoziție pentru orice fel de nelămuriri
Pentru mai multe detalii va rog sunați la:
+44.7405381146

“Unii oameni,oricat de batrani ar ajunge,nu isi pierd niciodata frumusetea:doar si-o muta de pe fata in inima” – Martin Buxbaum

Adauga CV Aplica micro cv

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Hoblea Lucian

    Vezi toate anunturile