Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Instalatori cu limba germana

Descriere

Recrutăm:

Instalatori pentru instalații sanitare, termice si climatizare de la 14 Eur brut/oră + diurnă de la 6,50 Eur net/oră

Oferim condiții de top + contract nedeterminat + spor pentru ore suplimentare + primă pentru Crăciun și concediu + avans + bonus pentru recomandarea altor colegi

Vă oferim:
• un salariu brut peste medie incepând cu 14 eur/oră
• o diurnă pentru fiecare oră de lucru incepând cu 6,50 eur net/oră
• plata orelor suplimentare
• plata avansurilor săptămânale
• un contract de muncă pe durată nedeterminată
• proiecte pe termen lung cu clienți renumiți, cu opțiunea de angajare permanentă
• organizarea cazării
• consiliere personală de către echipa noastră dedicată

Domeniul dvs. de responsabilități include:
• instalarea si intreținerea sistemelor sanitare si termice
• montarea și dezasamblarea sistemelor de alimentare și eliminare
• instalarea conductelor de drenaj și a apelor
• experiența în arderea gazelor și a petrolului este un avantaj

Cerințe:
• limba germană la nivel de comunicare (A2-B1)
• pregătire profesională ca și instalator pentru instalații sanitare, termice si climatizare sau pregătire profesională asemănătoare
• experiență profesională în domeniu
• conduită profesională și sigură în fața clientului
• disponibilitate de a călători
• permis B și mașină personală – constituie avantaj

Nu percepem taxe sau comisioane pentru serviciile prestate!
Posibilitate de plecare imediată!

Compania Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH
Hindenburgstraße, Ludwigsburg
Persoana de contact: Iulia Pekni

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.