Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Locuri de munca in Anglia- azile si spitale

Descriere

Oferim locuri de munca pentru :
INFIRMIERI
ASISTENT cu PIN
ASISTENT in curs de inregistrare in Marea Britanie(asistent cu PRN)
LIVE IN,pozitii limitate
CONDITII:
- sa cunoasca limba engleza la nivel conversational (se sustine un interviu pe Skype cu managerul englez)
- sa detina abilitati de comunicare
- abilitatea de a lucra in echipa, ture de 8,10,12 ore, ture zi sau de noapte
- se prefera persoane cu experienta minima 1-3 luni, absolventi de postliceala sau facultate , acceptam si candidati care au avut grija de cineva din familie( se specifica in CV)
- PIN number valid pentru asistentii inregistrati in UK.

Asistentii cu PIN beneficiaza de pachete speciale de relocare, de bilet de avion gratuit,cazare gratuita pentru prima luna, bonusuri de fidelitate, bonusuri pentru recomandarea colegilor, cunostintelor precum si alte beneficii care se discuta personal

Asistentii in curs de inregistrare(asistentii cu PRN) beneficiaza de oferta speciala de a lucra,ca nurse assistant in anumite azile dupa finalizarea trainingurilor.
Descrierea jobului

ANGAJATORII ofera:
-contract de munca full time, pe perioada nederminata,36- 44 ore/saptamana
-salariul incepe la 8.21 lire/ora si ajunge pana la 9 lire pe ora pentru infirmieri, suport workers( conteaza interviul, locatia, experienta, nivelul limbii engleze)
-pentru asistentii cu PIN salariile incep de la 17 lire pe ora si ajung pana la 20 lire pe ora
-pentru live in e nevoie de experienta minim 3 luni pe un post similar si un nivel bun al limbii engleze, salariile incep de la 450-600 lire/saptamana
-pentru asistentii in curs de inregistrare salariile pot ajunge la £10 lire pe ora
se ofera cazare contra cost, plata din primul salar(de la 60-90 lire/saptamana, depinde de locatie),oferim ajutor cu relocarea
-suport in obtinerea NINO si a contului bancar
traininguri GRATUITE certificate in urma carora se obtin acele certificare( diplome)
-locatii noi actualizate saptamanal, momentan Londra, Birmingham,Gloucester, Mancester,Liverpool...
-concediul platit , 28 zile pe an
-posibilitatea de a avansa, dezvolta in cadrul companiei
va ajutam in realizarea CV-ului in cazul in care aveti nevoie
asistenta pe toata durata procesului de recrutare

RESPONSABILITATI/CERINTE:INFIRMIERI, INGRIJITORI sau SUPPORT WORKERS
Identificarea nevoilor speciale ale pacientilor
Sprjinirea pacientilor in activitatile zilnice,pacientii trebuie ajutati cu igiena personala, schimbarea scutecelor,deplasarea,realizarea tuturor activitatilor
Stabilirea unei rutine de lucru care ajuta pacientii cu activitatile zilnice
Asigurarea confortului pacientilor asistati
Asistarea alimentatiei si administarea alimentelor
Asigurarea suportului emotional, atat a pacientilor cat si a familiei
Asigurarea conditiilor igienico sanitare

Cv-urile pot fi incarcate aici sau trimise pe email, putem fi contactati telefonic.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Bianca

    Vezi toate anunturile