Trimite

Angajam OPERATORI PRODUCTIE 2700-3200 lei

Repostat automat
Descriere

Descrierea postului

Supravegherea masinilor de injectie cauciuc, extragerea pieselor (garnituri, burdufuri, chedere) de pe matrita, debavurarea si controlul acestora. Se lucreaza in picioare, program de 8 ore, 3 schimburi. Activitatea poate fi realizata atat de femei cat si de barbati.

Cerinte:
- Indemanare si atentie la detalii;
- Responsabitate, seriozitate, punctualitate;
- Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi:

Oferim:
- Salariu motivant;
- Tichete de masa de 15,18 lei;
- Premiu de performanta de pana la 700 de lei brut;
- Crestere salariala dupa 3 luni ;
- Ore suplimentare platite dublu:
- Spor de 25% pentru orele lucrate noaptea;
- Premiu de vechime pentru fiecare an acumulat in cadrul companiei;
- Asigurare medicala privata;
- Prima de Craciun, de Paste si de vacanta;
- Transport gratuit din Timisoara, Sinandrei, Barateaz, Seceani, Ortisoara, Cornesti, Carani, Sinandrei, Covaci, Simpetru Mare, Varias, Periam
Daca sunteti interesati sa aveti un loc de munca stabil, sa lucrati dupa standarde internationale intr-un colectiv cu un spirit de echipa dezvoltat si sustinut de conducere va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0786531411.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.