Trimite

Compania Dask Centru angajeaza manipulanti marfa

Compania S.C. Dask-Centru S.R.L cu sediul in Popesti – Leordeni, Soseaua Oltenitei nr. 181 ( fosta fabrica de cauciucuri Danubiana ) , angajeaza manipulanti marfa.

Compania Dask-Centru este specializata in distributia materialelor si accesorii pentru industria mobilei.

Punct de lucru : Soseaua Oltenitei nr. 181, Popesti- Leordeni , fosta fabrica de cauciucuri Danubiana

Exista posibilitatea de transport de la metrou Piata Sudului.

MANIPULANT MARFA

Cerințe :
Persoane care sa trateze locul de munca cu seriozitate;
Dorinta de munca.
Candidatul este responsabil, comunicativ, cu spirit de echipa, dispune de urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, implicare, conditie fizica buna.

Descrierea postului :

Incarcare, descarcare, si manipulare marfa;
Asezarea pe raft a produselor.
Repartizarea si ordonarea corecta a produselor.
Ambalarea in mod corespunzator a coletelor si securizare marfa in vederea livrarii;
Introducere/ eliberare marfa in/din depozit, pe baza documentelor de intrare/iesire;
Participarea la inventarierea marfurilor din depozit.
Mentinerea curateniei la locul de munca;
Indeplinirea sarcinilor cerute de sefii ierarhici.

Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba 3 luni, conform legislatiei in vigoare.
Salariu : 1800 ron NET
Program de lucru : L – V : 9:00 – 17:30

Pentru mai multe detalii ne puteti suna la numarul de telefon : 0764552213.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.