Trimite

ELECTRICIAN

ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII UTILAJE SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE

Profilul candidatului:
- Studii tehnice
- Experienta anterioara relevanta
- Cunostinte tehnice foarte bune.
- Disponibibilitate de lucru in schimburi
- Persoana ordonata si dornica sa isi imbunatateasca cunostintele profesionale.

Responsabilitati:
- Participa la instalarea, punerea in functiune si mentenanta utilajelor si echipamentelor Diagnosticarea starii de functionare;
- Intretinerea curenta a echipamentelor;
- Remedierea defectiunilor;
- Executa lucrari de intretinere curenta si inlatura toate dereglarile si defectiunile aparute in timpul functionarii echipamentelor;
- Executa probele de functionare dupa efectuarea reparatiilor si repunerea in parametrii tehnici din documentatia masinilor;
- Executarea de reparatii curente si reparatii capitale.
- Lucrarile efectuate se aplica la o mare diversitate de masini, utilaje si instalatii automatizate

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: 0268308281, 0731121041 sau pe adresa de email: cristina.florea@eldon.com.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.