Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Manipulant

Descriere

Responsabilitati:
- Efectueaza receptia materialelor
- Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente
- Aprovizionarea sectiei de productie conform necesarului de materiale
- Urmarire stocuri materiale
- Participa la efectuarea curateniei in depozit

Candidatul ideal:
- Dinamic, cu indemanare si spirit practic
- Deschis sa invete lucruri noi, disciplinat si cu rezistenta la efort
- Capacitate de comunicare si lucru in echipa
- Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii

Oferim :
- Tichete de masa (15 lei/zi)
- Prime/Bonusuri
- Spor de week-end si ore suplimentare
- Trasport gratuit pe rutele Buhusi-Buda-Hemeius, Izvoare-Gura Vaii-Hemeius si Bacau–Hemeius
- Asigurare medicala la clinica privata
- Calificare la locul de munca
- Posibilitate de promovare in cadrul companiei
-Program de lucru 6:00-14:00

Date de contact:
- Str. Garii nr.100, Hemeius, Bacau, tel. 0234 206 333

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.