Stivuitorist - transport asigurat din Urziceni - 2600 lei NET

Descriere

Descrierea jobului:
- Deservește utilajul de stivuit - Moto / Electrostivuitor - lame frontale / laterale
- Transportul mărfurilor paletizate;
- Asigură și supraveghează încărcarea / destivuirea mărfurilor;
- Verifică condițiile tehnice ale principalelor sisteme ale vehiculului, localizând eventualele defecte apărute;

Candidatul ideal:
- Atestat ISCIR;
- Experiență pe un post similar constituie un avantaj, atat pe forklift cu lame frontale, cat și pe reachtruck cu lame laterale;
- Persoana responsabila și dornică de lucru;
- Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta ușor situațiilor noi;
- Atenție, îndemanare, precauție.

Beneficii:
- Salariu de 2100 lei NET (în mână);
- Tichete de masă în valoare de 300 de lei;
- Bonus de performanță de 200 de lei pe lună;
- Prime de sărbători;
- După primele 3 luni de muncă, salariul crește la 2100 de lei;
- Beneficii medicale Regina Maria;
- Programul de lucru este de L-V, 2 schimburi: turaturaTransport asigurat pe ruta Manasia - Urziceni - Coșereni - Depozit, și din București;
- Se acordă echipament (salopetă, bocanci, tricou).

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Iuliu Isac

    Vezi toate anunturile