Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munci necalificate Iasi

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • SC BETTY ICE SRL producator si distribuitor inghetata,angajeaza ajutor gestionar(manipulant) ptr.depozitul din Tomesti.Program de luni pana vineri incepand cu ora 14.00.Relatii la tel:0743115047

  • Caut colaborare cu model feminin. Informatii suplimentare lasati mesaj aici.

  • Angajam personal curatenie (barbati la carucioare) in hypermarket ERA IASI. Oferim: - Conditii avantajoase de salarizare; - Plata ore suplimentare; - Bonusuri; - Spor de vechime. Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati la nr. de telefon 0757.052.408 sau 0757.052.450.

  • Spălătorie auto situată pe B-dul Nicolae Iorga angajează spălător auto cu sau fără experienta. Telefon contact 0747 376 914

  • CAUTAM CASIER CU SAU FARA EXPERIENTA, DATE CONTACT: COSMIN - TEL. 0747376914

  • Prelucrarea tablei zincate, inbinarea,sudarea, nervurarea sabloanelor din tabla zincata pana la obtinerea prodului finit.

  • Locul de munca este in oteleni judetul iasi

  • Brutari cu experienta

  • Baiat 33 ani caut de munca in jud.Iasi ca muncitor necalificat.

  • Firma de curatenie, angajam personal pentru servicii de curatenie. Lucram doar cu contract de munca pe perioada nedeterminata, oferim bonus la stabilitatea locului de munca, salariu motivant si negociabil, decontare transport, program de lucru 8...16 de luni pana vineri. Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj. Detalii suplimentare la telefon 0722222393 sau 0722346878

  • Companie privata de servicii postale angajeaza agenti postali cu norma intreaga pentru orasul Pascani. Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata. Experienta anterioara nu este necesara. Beneficii: Salariu fix, bonus lunar in functie de performanta, Bonuri de masa, Abonament lunar pentru transportul public. Pentru mai multe informatii si programari la interviu lasati un mesaj .

  • Societate Comerciala cu obiect de activitate AMENAJARI SI INTRETINERE SPATII VERZI, angajeaza muncitori. Experienta in domeniu constituie un avantaj. Angajam persoane fara experienta, serioase si dornice de a invata aceasta meserie. Oferim sprijin tehnic si teoretic in acest sens. Permisul de conducere nu este o cerinta obligatorie, insa constituie un avantaj. Salariul avantajos, format din parte fixa + bonusuri in functie de perfoarmanta fiecaruia. Detalii la telefon 0752261102.

  • om serios nu trebuie studii superioare , la o baza sportiva iasi , rel doar la tel 0744426947

  • Responsabilitati: - depozitarea corecta si in siguranta a paletilor cu marfa si a produselor; - pregatirea comenzilor pentru livrare; - incarcarea si descarcarea marfurilor; Cerinte: - carnet de conducere categoria B constituie avantaj, dar nu este obligatoriu - disponibilitatea de a lucra cu cititor de bare (WMS) Se ofera - contract pe perioada nedeterminata - salar + bonus - program de lucru de luni pana vineri - se lucreaza un singur schimb - 20% reducere la achizitia de produse Misavan - posibilitati de promovare in functia de sofer livrator Firma Misavan distribuie produse profesionale de curatenie si are in prezent 10 depozite in tara. Suntem prezenti pe piata din Romania de 18 ani de zile.

  • Salveaza cautarea